fbpx
Close
Česká republika, 110 00 Praha Školská 695/38
+420 774 715 938
09:00 - 17:00
INVESTER & DNY S FLEETEM

Dne 13.9. 2018 jsme se jako Invester tým zúčastnili významné akce dny s Fleetem, kde jsme jako Invester měli vlastní stánek a prezentovali naše služby v rámci platformy Invester  a také náš Invester Club.

Celá akce se konala na Kunětické hoře v areálu golfového hřiště, poblíž Pardubic.

Akce byla zaměřená na testování vozidel všech různých značek, které na území České republiky působí. Hlavní téma eventu byly automobily pro vyšší a top management. Návštěvníci měli za úkol vozy testovat a zvolit tak nejlepší firemní automobil. Pro návštěvníky byl připravený speciální okruh, kde mohli auta testovat a pořádně se vyřádit v vystavených automobilech.

Na scéně se nám představilo okolo 16 automobilových značek, které ukázali to nejlepší, co mají ve své nabídce. Nechyběli značky jako Mercedes Benz, Land Rover, Jaguár nebo naše česká značka Škoda. Ukázali se i novinky a trendy v oblasti automobilového průmyslu. Nechyběli ani silná auta s vysokým pohonem nebo dnešní trend elektromobil. Nejvíc nás překvapil 5l Mustang, byl to opravdu skvělý zážitek, vidět takové obsah v terénu. Nechyběli také stánky služeb, které se týkají automobilového průmyslu a přináší nejnovější trendy. Testování začalo dopoledne a všichni účastníci se do testování opřeli naplno a s chutí. Kdo by si testování aut neužíval, že ano?

V poledne následovala krátká pauza na oběd a poté se zástupci automobilových značek prezentovali všem návštěvníkům. Odpoledne probíhala také druhá etapa testování a různé doprovodné programy všech partnerů akce. Následovalo vyhodnocení celé akce a slavnostní ukončení.

Mezi moje favority se zařadila značka Land Rover, která mě naprosto uchvátila, nejen jako ženu ale také jako řidiče. Spoustu místa, elegantní design a bezpečná jízda. Jízdu kterou jsem si také velmi užila byla ve vozidlech značky Hyundai a samozřejmě Škoda. Celý tým vybral favorita už zmíněného Mustanga, který to prý vyhrál na plné čáře.

Event doprovázelo docela hezké počasí. Celá akce se vydařila a návštěvníci odcházeli spokojení domů. Celkový den byl pro mne velmi příjemný a celý tým Investeru si ho užili. Doporučuji se přijít na eventy podívat na vlastní oči, nejen že si odnesete spoustu zážitků, ale prožijete krásný den ve společnosti skvělých lidí.