fbpx
Close
Česká republika, 110 00 Praha Školská 695/38
+420 774 715 938
09:00 - 17:00
Galavečer asistentky roku

Dne 6.2.2019  se v Praze v sídle Microsoftu konal galavečer asistentky roku. Jak jistě víte, naše managerka clubu a junior account managerka byla do této soutěže nominovaná, úspěšně splnila všechny soutěžní úkoly  a dostala se do finálové 8.

 

Akce se zúčastnila nominovaná Pavlína a doprovod jí dělal Lukáš, společně tedy reprezentovali na akci Invester Club.

 

Galavečer začínal od 6 hodin, kde na místě probíhal networking a občerstvení formou rautu.

 

Akce probíhala velmi klidně a vše bylo hezky připraveno, na místě nechyběla ani degustace kvalitního vína. Na akci nechyběl ani fotokoutek, kde jste se mohli vyfotit a odnést si fotografii na počkání.

 

Po občerstvení a networkingu přišel na řadu program celého večera. Program probíhal ve velmi veselém stylu, nejdříve se představil celý koncept soutěže, poté následovalo představení poroty, která vybírala vítězky soutěže a samotné zakladatelky soutěže. Další část programu byly rozhovory s finalistkami, které musely odpovídat na nepřipravené otázky od moderátora celé akce.  Otázky probíhaly v zábavné formě a publikum se dost bavilo. Ihned v zápětí následovala tombola o zajímavé ceny, ceny losovaly samotné finalistky. Náš Lukáš vyhrál lístky na akci Equal Pay Day.

 

Před finální vyhodnocením soutěže probíhala přednáška na téma laskavost, která byla velmi zajímavá.

 

Samotné vyhodnocení začínalo kategorií o nejlepší video a poté se vyhlásily tři nejlepší asistentky a vítězky soutěže.  Naše Pavlína se mezi finálovou 3 sice nedostala, ale to vůbec nevadí. Pro nás už vítězka byla před samostatným finálním večerem.  Večer se ukončil pokračováním networkingu a skvělé zábavy.

 

Přinášíme Vám komentáře Pavlíny a Lukáše na celý večer.

 

Pavlína: Galavečer se mi líbil, organizace byla skvělá, vůbec mi nevadí, že jsem se neumístila v nejlepší trojici, pro mě to byla zkušenost, teď je načase zase začít pořádně pracovat a posouvat Invester Club dále, ráda bych ještě poděkovala všem z našeho týmu za podporu a Lukášovi za doprovod.

 

Lukáš: Soutěž Asistentka Roku je z mého pohledu taková punková záležitost, nicméně má svoje kouzlo. Organizace večera byla nad očekávání, kde bych hodnotil 10 bodů z 10. Seznámil jsem se s pár novými lidmi, které chci v budoucnu spojit s Invester Clubem. Pavlíně jsme snad neudělal ostudu při degustaci vína, kterého tam měli opravdu hodně :))