fbpx
Close
Česká republika, 110 00 Praha Školská 695/38
+420 774 715 938
09:00 - 17:00

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PROJEKTU

Ve spolupráci s Českou mincovnou a.s. jsme pro Vás připravili možnost podílet se na projektu pod názvem ZLATÉ SPOŘENÍ, který je alternativou proti běžným spořícím produktům, které jsou dostupné na Českém trhu. Cílem tohoto projektu je nabídnout možnost zlatého spoření. Spořit můžete již od 500,- Kč/měsíčně.

 

 

CO JE SPOŘENÍ VE ZLATĚ?

Máte našetřené peníze a chcete je spořit?  Vaše peníze pro vás postupně proměňujeme za zlaté mince a slitky, které vyrábíme u nás v České mincovně nebo pocházejí ze světových mincoven.  Každý měsíc spoříte určenou částku, kterou postupně proměňujeme. Každým dnem se tak vaše naspořené peníze hodnotí. Na vaše zakoupené zlato si můžete kdykoliv sáhnout. Navíc ve svém Zlatém kontě neustále vidíte, kolik máte naspořeno a kolik zlatých produktů vlastníte.  

VÝHODY SPOŘENÍ VE ZLATĚ

Spořením do zlata s Českou mincovnou získáváte reálný, fyzicky existující produkt s vysokou hodnotou, která je prověřena tisíciletími. Vlastníte konkrétní zlatý produkt – minci nebo slitek, který je výhradně váš. Zlato je věčné a bude vám vždy k dispozici – kdykoli se s ním můžete potěšit a nakládat s ním dle vlastního uvážení.

PROČ SPOŘIT VE ZLATĚ?

  • Osvědčený produkt
  • Trvalá hodnota
  • Chytrá investice

KAM SI ZLATO MŮŽETE ULOŽIT?

Zlato si můžete uložit ve speciálních trezorech České mincovny nebo si jej můžete nechat zaslat domů.

MÁTE ZÁJEM O SPOŘENÍ DO ZLATA?

Odpovědná osoba za nabídku na InvesterClub.cz je Pavlína Kavková.

Máte dotaz, nebo se Vám zdá, že jsme něco nezodpověděli dostatečně jasně? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud vás tento projekt zaujal a chtěli byste se dozvědět více, budeme rádi, když se za námi zastavíte osobně a budeme moci jakékoliv otázky zodpovědět v rámci osobního jednání. Kontaktujte pana Romana Michálka tel: 778 007 440 obchodního partnera investičního klubu INVESTER CLUB a.s.

Za veškeré informace a podklady, které jsou uvedeny v prezentaci tohoto projektu a na internetových stránkách obchodního partnera jsou ve výlučném vlastnictví společnosti Česká mincovna, a.s. Provozovatel portálu INVESTERCLUB.cz nebere žádnou odpovědnost za služby deklarované společností Česká mincovna, a.s.

Všeobecné obchodní podmínky našeho partnera týkající se programu ZLATÉ SPOŘENÍ naleznete na https://ceskamincovna.cz/vseobecne-obchodni-podminky-373/