fbpx
Close
Česká republika, 110 00 Praha Školská 695/38
+420 774 715 938
09:00 - 17:00
Setkání investorů platformy INVESTER.cz

30.4.2019 proběhlo první setkání investorů platformy INVESTER.cz. Akce byla zaměřená na představení cílů a myšlenky INVESTER CLUBU a následně prezentace aktuálních projektů na platformě INVESTER.cz.

 

Akce se celkem zúčastnila desítka aktivních investorů z platformy INVESTER.CZ a tímto bychom jim rádi poděkovali. Za platformu INVESTER.cz jste se mohli potkat s Lukášem Kruntorádem, Jakubem Jindrou, Milanem Čmelíkem a Honzou Purchartem.

 

Jak akce probíhala?

Ihned ze startu Milan Čmelík  rozpoutal debatu, abychom se navzájem lépe poznali. Někteří investoři měli otázky na fungování samotného INVESTERu a jaké s ním máme plány. Všechny jejich otázky byli zodpovězeny v dobrém duchu a spokojenosti. Za nás i za investory tyto otázky a odpovědi hodnotíme pozitivně a těšíme se na další setkání.

 

Následně si převzal slovo Lukáš Kruntorád, který má na starosti INVESTER CLUB a obchod platformy INVESTER.cz. Ten představil hlavní myšlenku klubu, která je postavená na sdílení informací a pomoci členům, tak i nečlenům klubu. Investoři z INVESTERu mají členství zdarma a mohou využívat výhodných služeb, stejně tak jako placení členové.

 

Následně si převzal slovo Jan Purchart, který je spoluautorem a majitelem projektu  https://stockx.cz/, který je zaměřen na obchodování na burze. Co se mohli investoři dozvědět je aktuální stav automatizovaného systému a také to, že jsme začali obchodovat na burze manuálně, abychom zvýšili zisky pro investory, kteří mají v projektu prostředky.

 

Po krátké přestávce jsme se dostali k dalšímu tématu setkání a to k projektům na platformě INVESTER. Zde se probírali projekty, které jsou aktuálně na platformě a nebo jsou v přípravě. Investoři se mohli například dozvědět informace o projektu Sídlo pro firmy, které je zaměřeno na poskytování virtuálního sídla firmy v Praze pro podnikatele a firmy. Dále Milan  Čmelík prezentoval upravený koncept projektu Envanto, který se investorům velmi líbil, protože se o tento projekt stará ne jenom INVESTER pro obchodní a marketingové stránce, ale také do tohoto projektu vložil část svého volného kapitálu. Poté opět převzal slovo Lukáš Kruntorád, který odprezentoval projekt Operativní bydlení a projekt, který v době psaní článku není zveřejněn na platformě z důvodu jeho exkluzivity a je nabízen jako podpultový produkt v aktuální chvíli investorům platformy INVESTER.

 

Následně si slovo převzal Jakub Jindra, který má na starosti projekt https://www.praguebeerbike.com. Pan Jindra odprezentoval aktuální dění a výsledky projektů beer-bikes, seznámil investory s výsledky objednávek a celkovou budoucí strategií projektu. Investoři se také dozvěděli aktuální stav projektu BEER TRAVEL, který momentálně intenzivně připravujeme pro spuštění v následujících týdnech a měsících.

 

Ke konci celého setkání proběhl ještě krátký networking, kde investoři projevili zájem se podílet na samotném rozvoji platformy INVESTER a to jak nápady, tak případně i vlastní silou formou navázání obchodní spolupráce.

 

Na závěr bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem zúčastněným a těším se a na další akci, která bude brzy zveřejněna.