fbpx
Close
Česká republika, 110 00 Praha Školská 695/38
+420 774 715 938
09:00 - 17:00

Bitcoin, Litecoin nebo známý Zcash, znáte tyto pojmy? Svět kryptoměn je stále víc a víc slavnější. Dnes si představíme projekt, který se zabývá investováním do kryptoměn. Vytvořte si pasivní příjem, který vám dopřeje nejen finanční svobodu ale i lepší životní komfort.

Pojďme si celý projekt Glocin představit.

Co to vlastně blockchain a známé kryptoměny?

Blockchain je databáze. V informatice se pojmem databáze označuje místo, kde se skladují informace. Například názvy a ceny produktů v e-shopu, videa na YouTube nebo Facebookové statusy. V současnosti je zažitý model takzvané centralizované databáze. To znamená, že máte jedno velké datové centrum s obrovským množstvím pevných disků a rychlým připojením, přes které neustále protéká obrovské množství informací.

Kryptoměna je digitální platidlo založené na kryptografii, které vzniklo s cílem zvýšit bezpečnost plateb. V podstatě je to digitální forma peněz, které používáme denně v obchodech, restauracích, barech… Jako prostředek pro směnu služeb a zboží.

Projekt Glocin právě tyto datová centra provozuje a nejento, Každý z nás si může pronajmout výpočetní výkon, který mu bude vytvářet zisky na základě provedených transakcí.

Čím se zabývá projekt Glocin?

Jak jsme již zmínili, Glocin provozuje datová centra, která potvrzují transakce na technologii Blockchain a tím vytvářejí zisk. Jako klienti si můžete pronajmout výpočetní výkon jednoho z datacenter, který bude tímto způsobem vytvářet zisk přímo pro vás. Stejně tak se můžete zúčastnit návštěvy datacentra zaměřeného na vývoj naší umělé inteligence. Glocin nabízí také možnost budování kariéry, kde se můžete stát členem Glocin týmu, zúčastnit se seminářů, poznávat nové lidi a vytvářet se pasivní příjmy.

Jak celý proces funguje, co musím udělat abych si mohl pronajmout techniku?

Je to velmi jednoduché, jako první je zapotřebí nezávazná schůzka, kde Vám vše a podrobně vysvětlí celou mechaniku projektu Glocin, můžete také navštívit showroomy projektu Glocin, kde se sami přesvědčíte o tom, jak společnost funguje.

Následně si zaplatíte pronájem výpočetního výkonu, který vám bude generovat transakce a vytvářet zisk.
Za bezkonkurenčních podmínek vám sestaví, optimalizují váš rig s grafickými kartami a Glocin se také postará o údržbu vašeho rigu.

Navíc máte možnost využívat umělou inteligenci našeho datacentra, která váš rig dostane na nejvyšší možný výkon. To samozřejmě ovlivní i vaše celkové zisky.

Co je to rig?

Rig je tzv. počítač, který slouží k těžbě kryptoměn, je proto speciálně navržen, k rigu je zapotřebí vlastnit další komponenty, jako grafické karty, zdroj apod.

Svůj zisk evidujete ve své online peněžence a z vašimi zisky již můžete nakládat, jak si jen přejete.

Proč vyzkoušet projekt Glocin?

Projekt Glocin se pyšní dlouholetými zkušenostmi právě v oblasti blockchainu, pokud se rozhodnete o pronájem techniky právě u spol. Glocin, vkládáte peníze do rukou odborníků. Glocin také zajišťuje bezkonkurenční servis pro své klienty, vy se tedy nemusíte o nic starat, Glocin se postará o vaši techniku.

Chcete s Glocinem budovat kariéru?

Chcete pomoct šířit myšlenku a povědomí o Blockchainu a projektu Glocin?  Glocin nabízí rostoucí příjem, hodnotné dovednosti a cenné kontakty. To není vše, díky Glocinu zažijete finanční svobodu a můžete tak zajistit svoji rodinu. Stačí se zkontaktovat s poradcem, který Vám vše vysvětlí a poradí, jak na to.

Máte zájem dozvědět se o projektu více? Máte zájem o setkání z odborníky z Glocinu?